PRACOWNICY BADAWCZO-DYDAKTYCZNI (informacje dotyczące prowadzonej przez pracowników działalności naukowej znajdują się w zakładce: badania naukowe-zespoły badawcze: https://jez.usz.edu.pl/badania-naukowe/)

  • dr Afeltowicz Beata

    stanowisko: adiunkt

    pokój: 408, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2663

    e-mail: beata.afeltowicz@usz.edu.pl

     

  • dr hab. prof. US Asmus Sabine

    stanowisko: profesor uczelni

    pokój: 107, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2666

    e-mail: sabine.asmus@usz.edu.pl

     

  • mgr Baran Michał

    stanowisko: asystent

    pokój: 107, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2666

    e-mail: michal.baran@usz.edu.pl

     

  • dr Bocian Edyta

    stanowisko: adiunkt

    pokój: 105, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2750

    e-mail: edyta.bocian@usz.edu.pl

     

  • dr Brenda Maria

    stanowisko: adiunkt

    pokój: 209, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2631

    e-mail: maria.brenda@usz.edu.pl

     

  • mgr Chwesiuk Urszula

    stanowisko: asystent

    pokój: 401, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2681

    e-mail: urszula.chwesiuk@usz.edu.pl

     

  • dr Dziadosz Dorota

    stanowisko: adiunkt

    pokój: 4, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2647

    e-mail: dorota.dziadosz@usz.edu.pl

     

  • dr Franek Joanna

    stanowisko: adiunkt

    pokój: , al. Piastów 40b/bud. 6, 71-065 Szczecin

    e-mail: joanna.franek@usz.edu.pl

     

  • dr hab. prof. US Gawarkiewicz Roman

    stanowisko: profesor uczelni

    pokój: 6, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2612

    e-mail: roman.gawarkiewicz@usz.edu.pl

     

  • dr Glapka Ewa

    stanowisko: adiunkt

    pokój: 405, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2658

    e-mail: ewa.glapka@usz.edu.pl

     

  • dr Gonzalez Fernandez Javier

    stanowisko: adiunkt

    pokój: 9, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2745

    e-mail: javier.gonzalez@usz.edu.pl

     

  • dr Hordy Mirosława

    stanowisko: adiunkt

    pokój: 3, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2646

    e-mail: miroslawa.hordy@usz.edu.pl

     

  • dr hab. prof. US Ignatowicz-Skowrońska Jolanta

    stanowisko: profesor uczelni

    pokój: 100, al. Piastów 40b/bud. 5, 71-065 Szczecin

    408, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2704 (bud. 5), 91 444 2663 (bud. 4)

    e-mail: jolanta.ignatowicz-skowronska@usz.edu.pl

     

  • dr hab. prof. US Janaszek Krystyna

    stanowisko: profesor uczelni

    pokój: 6, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2612

    e-mail: krystyna.janaszek@usz.edu.pl

  • dr hab. Jaworski Sylwester

    stanowisko: adiunkt z habilitacją

    pokój: 107, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2666

    e-mail: sylwester.jaworski@usz.edu.pl

  • prof. dr hab. Kołodziejek Ewa

    stanowisko: profesor

    pokój: 206, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2655

    e-mail: ewa.kolodziejek@usz.edu.pl

  • dr hab. prof. US Komenda-Earle Barbara

    stanowisko: profesor uczelni

    pokój: 404, al. Piastów 40b/bud. 6, 71-065 Szczecin

    telefon: ——

    e-mail: barbara.komenda-earle@usz.edu.pl

  • prof. dr hab. Komorowska Ewa

    stanowisko: profesor

    pokój: 11, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2625

    e-mail: ewa.komorowska@usz.edu.pl

  • dr Kondzioła-Pich Katarzyna

    stanowisko: adiunkt

    pokój: 4, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2647

    e-mail: katarzyna.kondziola-pich@usz.edu.pl@usz.edu.pl

  • dr hab. prof. US Kozaryn Dorota

    stanowisko: profesor uczelni

    pokój: 204, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2665

    e-mail: dorota.kozaryn@usz.edu.pl@usz.edu.pl

  • dr Lesner Emil

    stanowisko: adiunkt

    pokój: 410, al. Piastów 40b/bud. 6, 71-065 Szczecin

    telefon: ———–

    e-mail: emil.lesner@usz.edu.pl

  • dr hab. prof. US Lisiecka-Czop Magdalena

    stanowisko: profesor uczelni

    pokój: 407, al. Piastów 40b/bud. 6, 71-065 Szczecin

    e-mail: magdalena.lisiecka-czop@usz.edu.pl

  • dr Lisowska Monika

    stanowisko: adiunkt

    pokój: 106, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    e-mail: monika.lisowska@usz.edu.pl

  • dr Łuszczyńska Sylwia

    stanowisko: adiunkt

    pokój: 104, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: ———–

    e-mail: sylwia.luszczynska@usz.edu.pl

  • dr hab. prof. Mariak Leonarda

    stanowisko: profesor uczelni

    pokój: 204, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2665

    e-mail: leonarda.mariak@usz.edu.pl

  • dr hab. prof. Mazurkiewicz-Sokołowska Jolanta

    stanowisko: profesor uczelni

    pokój: 306, al. Piastów 40b/bud. 6, 71-065 Szczecin

    telefon: —————

    e-mail: jolanta.mazurkiewicz@usz.edu.pl

  • dr hab. prof. Nerlicki Krzysztof

    stanowisko: profesor uczelni

    pokój: 407, al. Piastów 40b/bud. 6, 71-065 Szczecin

    telefon: —————

    e-mail: krzysztof.nerlicki@usz.edu.pl

  • dr hab. prof. Niewzorowa Swietłana

    stanowisko: profesor uczelni

    pokój: 103, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2710

    e-mail: swietlana.niewzorowa@usz.edu.pl

  • dr Ochmańska Katarzyna

    stanowisko: adiunkt

    pokój: 413, al. Piastów 40b/bud. 6, 71-065 Szczecin

    telefon: ———–

    e-mail: katarzyna.ochmańska@usz.edu.pl

  • dr Orsson Dorota

    stanowisko: adiunkt

    pokój: 211, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2630

    e-mail: dorota.orsson@usz.edu.pl

  • dr Osiewicz-Maternowska Małgorzata

    stanowisko: adiunkt

    pokój: 413, al. Piastów 40b/bud. 6, 71-065 Szczecin

    telefon: ———

    e-mail: malgorzata.osiewicz@usz.edu.pl

  • dr hab. prof. US Pajewska Ewa

    stanowisko: profesor uczelni

    pokój: 408, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2663

    e-mail: ewa.pajewska@usz.edu.pl

  • dr Piegzik Wioletta

    stanowisko: adiunkt

    pokój: 103, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2710

    e-mail: wioletta.piegzik@usz.edu.pl

  • dr hab. prof. US Pilarski Anna

    stanowisko: profesor uczelni

    pokój: 413, al. Piastów 40b/bud. 6, 71-065 Szczecin

    e-mail: anna.pilarski@usz.edu.pl

  • dr hab. prof. US Pułaczewska Hanna

    stanowisko: profesor uczelni

    pokój: 211, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2630

    e-mail: hanna.pulaczewska@usz.edu.pl

  • dr hab. prof. US Rodziewicz Barbara

    stanowisko: profesor uczelni

    pokój: 6, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2612

    e-mail: barbara.rodziewicz@usz.edu.pl

  • dr hab. prof. US Rycielska Beata

    stanowisko: profesor uczelni

    pokój: 10, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: ————-

    e-mail: beata.rycielska@usz.edu.pl

  • dr hab. prof. US Seniów Adrianna

    stanowisko: dyrektor instytutu, profesor uczelni

    pokój: 104, al. Piastów 40b/bud. 5, 71-065 Szczecin;

    316, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2714 (bud. 5), 91 444 2664 (bud. 4)

    e-mail: adrianna.seniow@usz.edu.pl

  • dr Sokół Małgorzata

    stanowisko: adiunkt

    pokój: 209, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2631 

    e-mail: malgorzata.sokol@usz.edu.pl

  • dr hab. prof. US Stępkowska Agnieszka

    stanowisko: profesor uczelni

    pokój: 211, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2630

    e-mail: agnieszka.stepkowska@usz.edu.pl

  • dr hab. Sulikowska Anna

    stanowisko: adiunkt z habilitacją

    pokój: 306, al. Piastów 40b/bud. 6, 71-065 Szczecin

    telefon: ————-

    e-mail: anna.sulikowska@usz.edu.pl

  • dr hab. prof. US Sulikowski Piotr

    stanowisko: profesor uczelni

    pokój: 410, al. Piastów 40b/bud. 6, 71-065 Szczecin

    telefon: ————-

    e-mail: piotr.sulikowski@usz.edu.pl

  • dr Sypiańska Jolanta

    stanowisko: adiunkt

    pokój: 209, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2631

    e-mail: jolanta.sypianska@usz.edu.pl

  • dr hab. Szczaus Agnieszka

    stanowisko: adiunkt z habilitacją

    pokój: 204, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2665

    e-mail: agnieszka.szczaus@usz.edu.pl

  • dr Szlachta Agnieszka

    stanowisko: adiunkt

    pokój: 412, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2657

    e-mail: agnieszka.szlachta@usz.edu.pl

  • dr Sztandarska Katarzyna

    stanowisko: adiunkt

    pokój: 402, al. Piastów 40b/bud. 6, 71-065 Szczecin

    telefon: ————

    e-mail: katarzyna.sztandarska@usz.edu.pl

  • dr hab. prof. Szutkowski Tomasz

    stanowisko: profesor uczelni

    pokój: 3, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2646

    e-mail: tomasz.szutkowski@usz.edu.pl

  • mgr Szwajczuk Alina

    stanowisko: asystent

    pokój: 209, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2631

    e-mail: alina.szwajczuk@usz.edu.pl

  • dr hab. Wojdak Piotr

    stanowisko: adiunkt z habilitacją

    pokój: 408, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2663

    e-mail: piotr.wojdak@usz.edu.pl

  • dr Zyga Magdalena

    stanowisko: adiunkt

    pokój: 412, al. Piastów 40b/bud. 6, 71-065 Szczecin

    telefon: —————

    e-mail: magdalena.zyga@usz.edu.pl

PRACOWNICY DYDAKTYCZNI

  • dr Awedyk Witosław

    stanowisko: adiunkt dydaktyczny

    pokój: 5, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: ———-

    e-mail: witoslaw.awedyk@usz.edu.pl

  • mgr Brok Marta

    stanowisko: wykładowca

    pokój: 20a, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2652

    e-mail: marta.brok@usz.edu.pl

  • mgr Duczek Ding

    stanowisko: lektor

    pokój: 111, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2898

    e-mail: ding.duczek@usz.edu.pl

  • dr Goldman Adriana

    stanowisko: starszy wykładowca (z dr)

    pokój: 401, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2681

    e-mail: adriana.goldman@usz.edu.pl

  • mgr Gołębiecka Joanna

    stanowisko: wykładowca

    pokój: 412, al. Piastów 40b/bud. 6, 71-065 Szczecin

    telefon: ————

    e-mail: joanna.golebiecka@usz.edu.pl

  • dr Guttke Matthias

    stanowisko: wykładowca

    pokój: 412, al. Piastów 40b/bud. 6, 71-065 Szczecin

    telefon: ————

    e-mail: mathias.guttke@usz.edu.pl

  • mgr Izmajłowicz Marcin

    stanowisko: wykładowca

    pokój: 111, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2898

    e-mail: marcin.izmajlowicz@usz.edu.pl

  • mgr Jaworowska Weronika

    stanowisko: wykładowca

    pokój: —-, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: ———–

    e-mail: weronika.jaworowska@usz.edu.pl

  • mgr Jeżyna Karolina

    stanowisko: wykładowca

    pokój: 20a, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2652

    e-mail: karolina.jezyna@usz.edu.pl

  • dr Kabata Maria

    stanowisko: adiunkt dydaktyczny

    pokój: 206, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2655

    e-mail: maria.kabata@usz.edu.pl

  • dr Kamińska Patrycja

    stanowisko: wykładowca

    pokój: 109, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2669

    e-mail: patrycja.kaminska@usz.edu.pl

  • mgr Kasjanowicz-Szczepańska Monika

    stanowisko: wykładowca

    pokój: 402, al. Piastów 40b/bud. 6, 71-065 Szczecin

    e-mail: monika.kasjanowicz@usz.edu.pl

  • dr Kosik-Szwejkowska Barbara

    stanowisko: starszy wykładowca (z dr)

    pokój: 11, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2625

    e-mail: barbara.kosik@usz.edu.pl

  • mgr Kowalewska Barbara

    stanowisko: wykładowca

    pokój: 106, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    e-mail: barbara.kowalewska@usz.edu.pl

  • mgr Kowalik Anna

    stanowisko: wykładowca

    pokój: 105, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2750

    e-mail: anna.kowalik@usz.edu.pl

  • mgr Krala Marta

    stanowisko: lektor

    pokój: ——, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: ————–

    e-mail: marta.krala@usz.edu.pl

  • mgr Kudyba Weronika

    stanowisko: wykładowca

    pokój: 106, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    e-mail: weronika.kudyba@usz.edu.pl

  • dr Krzanowska Agnieszka

    stanowisko: adiunkt dydaktyczny

    pokój: 4, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2647

    e-mail: agnieszka.krzanowska@usz.edu.pl

  • mgr Ludwiczak Dobrosława

    stanowisko: wykładowca

    pokój: ——-, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: ————–

    e-mail: dobroslawa.ludwiczak@usz.edu.pl

  • dt Łazuka-Banach Anna

    stanowisko: adiunkt dydaktyczny

    pokój: ——-, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: ————–

    e-mail: anna.lazuka@usz.edu.pl

  • mgr Perez Machado Perez

    stanowisko: wykładowca

    pokój: 9, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2745

    e-mail: manuel.perez-machado@usz.edu.pl

  • dr Pietrzyk Izabela

    stanowisko: starszy wykładowca (z dr)

    pokój: 6, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2612

    e-mail: izabela.pietrzyk@usz.edu.pl

  • mgr Porchawka-Mulicka Anna

    stanowisko: wykładowca

    pokój: 413, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    e-mail: anna.porchawka-mulicka@usz.edu.pl

  • mgr Raumer Danuta

    stanowisko: wykładowca

    pokój: 413, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    e-mail: danuta.raumer@usz.edu.pl

  • mgr Rogla Irun Alejandro

    stanowisko: lektor

    pokój: ——-, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    e-mail: alejandro.rogla-irun@usz.edu.pl

  • mgr Różańska Iwona

    stanowisko: wykładowca

    pokój: ——-, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    e-mail: iwona.rozanska@usz.edu.pl

  • dr Sidorowicz Rafał

    stanowisko: adiunkt dydaktyczny

    pokój: 206, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2655

    e-mail: rafal.sidorowicz@usz.edu.pl

  • mgr Sklema Irina

    stanowisko: wykładowca

    pokój: 108, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2667

    e-mail: irina.sklema@usz.edu.pl

  • dr Skorasińska Monika

    stanowisko: adiunkt dydaktyczny

    pokój: 406, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2648

    e-mail: monika.skorasinska@usz.edu.pl

  • mgr Sollano Angelo

    stanowisko: wykładowca

    pokój: 105, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2750

    e-mail: angelo.sollano@usz.edu.pl

  • mgr Szóstak Wioletta

    stanowisko: starszy wykładowca

    pokój: 401, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: 91 444 2681

    e-mail: wioletta.szostak@usz.edu.pl

  • mgr Tuz Paweł

    stanowisko: lektor

    pokój: ——–, al. Piastów 40b/bud. 4, 71-065 Szczecin

    telefon: ————

    e-mail: pawel.tuz@usz.edu.pl

  • mgr Witek Barbara

    stanowisko: wykładowca

    pokój: 402, al. Piastów 40b/bud. 6, 71-065 Szczecin

    e-mail: barbara.witek@usz.edu.pl